Jesteśmy bardziej niż szcześliwi by ogłosić, że nasza sekcja - ESN Politechnika Warszawska znów została wybrana najlepszą sekcji z całego Stowarzyszenia ESN Polska. Nie moglibyśmy być bardziej dumni! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za całą pracę jaką nasz Zarząd, Koordynatorzy i Członkowie włożyli w rozwój naszej sekcji przez ostatni rok. I oczywiście dziękujemy naszym zagranicznym studentom - bez nich nigdy by się to nie udało.

Ale nie tylko zostaliśmy najlepszą sekcją. Nasza kooperacja z ESN Uniwersytet Jagielloński też ustała uznana za najlepszą w sieci po raz drugi z rzędu! I pomimo, że widzieliśmy naszych kolegów z ESN UJ raptem kilka dni temu - już za Wami tęsknimy!

Poza tym alumnowana Członkini naszej sekcji, Marta Lisowska, została nagrodzona jako członek najlepszego prezydium podczas NP w Poznaniu.

Ostatnią nagrodą z której jesteśmy ogromnie dumni jest ta dla Komitetu PR naszego Stowarzyszenia, która jest koordynowana przez naszą Członkinię i Sekcyjnego Członka Zarządu ds. PR, Adriannę Bocheńską.