Jesteśmy sekcją lokalną Erasmus Student Network, działającą na Politechnice Warszawskiej. 

Nasze początki to 2005 rok, gdy paru studentów na PW zaczło zajmować się studentami z zagranicy i wyszło z inicjatywą "Mentora". Rok później grupa 4-5 innych studentów zdecydowała, że Mentor to za mało. Postanowili oni, że założą sekcję ESNu na Politechnice Warszawskiej. W ciągu kolejnego roku prężnie pracowali dzięki czemu władze uczelni oraz ESN Polska dostrzegły ich pracę.

15 stycznia 2007 roku ESN PW zostało oficjalnie zarejestrowane jako organizacja studencka na uczelni, a podczas zjazdu statutowego ESN Polska - National Platform w Warszawie (23-25 lutego 2007) przyjęte do grona ESN Polska. W marcu 2007 roku, po raz pierwszy braliśmy udział w zjeździe międzynarodowym - Annual General Meeting w Pradze.

Obecnie mamy za sobą ponad 10 lat doświadczenia, zrzeszamy ponad 40 aktywnych członków i jeszcze więcej członków wspierających - Alumnów. Wielu z nas to ex-Erasmusi, którzy doskonale wiedzą czego potrzebują studenci przyjeżdzający do Polski na wymiany studenckie. Każdego roku nabywamy nowych doświadczeń. Jesteśmy zawsze weseli, przyjaźni i pomocni.

Jeżeli chcesz wiedzieć co aktualnie robimy, regularnie odwiedzaj naszą stronę internetową oraz fanpage na Facebookuwink