%%%%%%%POLISH VERSION BELOW%%%%%%%
Hello Everybody!

Would you like to discover something new about foreign countries? Maybe learn a curious tittle- tattle about a little different daily life? Or just enjoy the time with your friends playing extraordinary games?

During #studnia2017 You can do it all! :)

We would like to invite you to participate in International Studnia Challenge. It's a great game for a beautiful saturday afternoon (13.05.2017) where your skills, knowledge and guts for crazy experience will be put to the test. Positive attitude and big bright smile is required to play ;)

There will be many prizes for the winners completing it.

Let's land at Studnia 2017 - Wyląduj na Studni together!

Cześć Wszystkim!

Czy chcielibyście odkryć coś nowego o obcych krajach? A może nauczyć się ciekawej plotki o troszkę innym życiu codziennym? Albo po prostu cieszyć się niecodziennymi grami wraz z przyjaciółmi?

Podczas #studnia2017 możesz zrobić to wszystko! :)

Serdecznie zapraszamy do udziału w International Studnia Challenge. To świetna gra na piękne sobotnie popołudnie (13.05.2017) gdzie Wasze umiejętności, wiedza i odwaga do uczestnictwa w nowym i zwariowanym doświadczeniu będzie dobrze przetestowana. Od wszystkich uczestników wymagane jest pozytywne nastawienie i wielki uśmiech.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Wylądujmy na Studnia 2017 - Wyląduj na Studni razem!

Date: 
13/05/2017 - 15:00 to 19:00
Place: 
Studnia - Juwenalia Domów Studenckich PW
Address: 
Akademicka
02-031 Warsaw
Poland